01 tra

ZAJEDNIČKI NASTUP PODUZETNIKA S PODRUČJA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE NA 13. SAJAMSKOJ PRIREDBI „PROIZVODI HRVATSKOG SELA“

Ovogodišnja 13. sajamska priredba „Proizvodi hrvatskog sela” održat će se u periodu od 11. do 13. travnja 2014. godine na jezeru Bundek u Zagrebu.

Sajamska manifestacija Proizvodi hrvatskog sela je specijalizirana sajamska priredba na kojoj se izlažu, promoviraju i prodaju tradicijski proizvodi hrvatskog sela – hrana, piće, rukotvorine i suveniri.

Ove godine na sajmu se očekuje oko 350 izlagača iz svih krajeva Hrvatske te oko 25 tisuća posjetitelja.

Cilj ovog sajma je promocija i prodaja proizvoda hrvatskog sela te opskrba potrošača s proizvodima do kojih teže dolaze te promocija kulture i tradicije hrvatskog sela.

U organizaciji PORE Razvojne agencije Podravine i Prigorja, svoje će proizvode predstaviti sljedeći izlagači:

1. „TEPKA”, proizvodnja voćnih rakija i likera, vl. Boris Đorđević
Koprivnica, Trg dr. Tomislava Bardeka 5

2. „JOSIPA 2″, vl. Matija Posedi
Koprivnica, T. Ujevića 21

3. Obrt za medičarske usluge „ZDENKA” , vl. Marija Vrban
Koprivnica, Starogradska 129

4. TIKO d.o.o.
Koprivnica, Trg kralja Zvonimira 5

5. OPG KRANJEC IVAN I ANĐELKA, vl. Anđelka Kranjec
Kloštar Podravski, Kralja Tomislava 79

6. CIKLAMA, Obrt za uzgoj cvijeća i povrća, trgovinu i usluge, vl. Mario Santor
Koprivnički Ivanec, Koprivnička 34

7. KALNIČANKA PROIZVODI d.o.o.
Kalnik, Potok Kalnički 115

8. Restoran „KLAS”- izdvojeni pogon za proizvodnju tjestenine „Zeleni otok”
vl. Mirjana Šeb-Čižmešija
Koprivnica, Križevačka cesta 64

9. „VIAS” d.o.o.
Gibanična 28, Koprivnica

10. Udruga starih zanata „STARI ZANATI”
Koprivnica, Bajer 2
11. Tihomir Želimorski – stolar
12. Božek Androić – lončar

13. OPG GROŠEK, vl. Ivan Grošek
Glogovac, Vinogradska 41d

14. DOMAĆA RADINOST BAKA I MAMA, vl. Ivančica Turković
Virje, Mitrovica 38

15. DOMAĆA RADINOST DRAGAN FILIPAŠIĆ, vl. Dragan Filipašić
Koprivnica, Bjelovarska cesta 57

16. MESARSKI OBRT JAGUŠIĆ, vl. Zoran Jagušić
Koprivnica, Magdalenska 29

17. DOMAĆA RADINOST MARKO SOLAR, vl. Marko Solar
Koprivnica, Frana Galovića 3a

18. Obrt za uzgoj i proizvodnju „LU – PI”, vl. Zoran Slobođanac
Koprivnica, Vinogradska 21

19. MOBY DICK vl. Darko Frankol
Koprivnica, Ljudevita Posavskog 22

20. MULTI NATURA j.d.o.o.
Peteranec, Frana Galovića 3

21. UDRUGA ZA KREATIVNO IZRAŽAVANJE „JASMIN”
Križevci, Tomislavova 21

22. GABRIJELA D.O.O.
Podravske Sesvete, P. Preradovića 57

23. SPOREDNO ZANIMANJE – JAGUŠIĆ, vl. Damir Jagušić
Koprivnica, Ivana Sabolića 32

24. POKLON DOBRA IDEJA, obrt za izradu suvenira, vl. Željka Lukanec
Virje, Josipa Kucela 8

25. GrEm Art j.d.o.o.
Starigrad, Mlinarska 36d

26. SAMOSTALNA DJELATNOST „PELC”, vl. Marijan Šinko
Miholjanec, Antuna Mihanovića 13

27. FEROZ, obrt za proizvodnju, trgovinu i usluge, vl. Darko Ivančan
Koprivnica, Mirka Viriusa 37

28. KAMPI – izrada suvenira, vl. Dario Zagorščak
Koprivnica, Andrije Hebranga 98

29. VRAŽJA KRV, vl. Zlatko Despotušić
Koprivnica, Rudešinkin Breg 25

30. DOMAĆA RADINOST PENZAR, vl. Aneta Penzar
Đurđevac, Pavla Radića 21a

31. OPG „FRUTELA” vl. Radovan Kotur
Koprivnica, Vinička 10

32. OPG ANKICA MAĐERIĆ, vl. Ankica Mađerić
Koprivnica, Peščenik

Za sve izlagače s područja Koprivničko-križevačke županije, troškove izložbenog prostora financirat će PORA Razvojna agencija Podravine i Prigorja.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete 13. Proizvode hrvatskog sela kao i izlagače s područja Koprivničko-križevačke županije.

Print Friendly, PDF & Email

Povezani članci

Veličina teksta
Kontrast