Petak, 19. listopada 2018.

kontakt Hrvatski - Croatian Engleski - English

aktualno-n

Loading
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/doc.2018.Ikonice.21. OGSgk-is-188.jpglink
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/doc.2018.Ikonice.ikonagk-is-188.jpglink
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/doc.2018.Ikonice.KK_javni_pozivi_2018gk-is-188.jpglink
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/doc.2018.Ikonice.Ikona HR2030bgk-is-188.jpglink
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/doc.2017.Slike.esif_pojedinacna_jamstvagk-is-188.JPGlink
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajdovi_ikone.Energetska obnovagk-is-188.jpglink
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/doc.2017.ESIF_krediti_za_rast_i_razvojgk-is-188.JPGlink
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/doc.zrs_kkz_2014_2020gk-is-188.jpglink
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/doc.Projekt Jaanje kapacitetagk-is-188.jpglink
Loading
http://pora.com.hr/modules/mod_image_show_gk4/cache/2018.Dani_cjeloivotnog_ucenjagk-is-215.jpglink

Vodić za poduzetnike


FDI


logo lag podravina


ŽRS 2014. - 2020.


zrs3


poziv3


Strategija razvoja ljudskih potencijala Koprivničko-križevačke županije 2011. - 2013.

Projekti u provedbi


EN-eff


EN-eff


EN-eff


CHEC


VEC Sharing


JOLLIZ!


PRILIKA ZA SVE 3


POZDRAV


POZDRAV


B LIGHT


Ruka pomoći


Ruka pomoći

projekti-provedeni-n


AGROSHORT


Prilika za sve 2


SVI U ŠKOLI, SVI PRI STOLU


Ruka pomoći


Prilika za sve


LPZ


LPZ


LPZ


LPZ


Vrijedne ručice


LPZ


Re:Think


CCBS-logo


logo ep


 projekti 5-eucompass2


projekti 6-investrategy


projekti 7-invest-pro


I3CT


EU Compass logo


!NNO INVEST


projekti 3-umrezavanje

 

 


Mobile Region


DRAVIS 2


CROST 2


Drava gastro lobby


Unireg impulse


EUQALEN


MLEKO

PROJEKT EUQUALEN – Održane radionice Radnih grupa Uključivanje poduzetničke kulture u sve razine sustava obrazovanja i Osnivanje i djelovanje Županijskog garantnog fonda i mogućnosti financiranja malog gospodarstva

U okviru provedbe projekta "EUQUALEN - Podizanje Europske kvalitete kulture u pristupu poduzetništvu u Koprivničko-križevačkoj županiji" koji provodi Koprivničko-križevačka županija i PORA Razvojna Agencija Podravine i Prigorja u suradnji s Agencijom za internacionalnu ekonomsku suradnju Regije Friuli Venezia Giulia – Informest u utorak 09. listopada 2007. godine u prostorima HGK- Županijske komore Koprivnica održane su treće po redu radionice Radnih grupa Uključivanje poduzetničke kulture u sve razine sustava obrazovanja i Osnivanje i djelovanje Županijskog garantnog fonda i mogućnosti financiranja malog gospodarstva.

Na radnoj grupi Uključivanje poduzetničke kulture u sve razine sustava obrazovanja, nakon uvodne prezentacije voditeljice Radne grupe gđe Ksenije Ostriž talijanski expert iznio je njihova iskustva u uvođenju poduzetništva u sustav obrazovanja. Predstavnici županije, HGK - Županijske komore Koprivnica, predškolskih ustanova, te osnovnih i srednjih škola izrazili su velik interes za provođenje sličnih projekata i u našoj županiji. Talijanski expert gospodin Stefano Bertolo dostaviti će Radnoj grupi kratak projektni prijedlog na temu poduzetničke kulture u sustavu obrazovanja, koji će dati dobru osnovu za daljnji rad na projektnim prijedlozima iz tog područja u našoj županiji.

Radna grupa Osnivanje i djelovanje Županijskog garantnog fonda i mogućnosti financiranja malog gospodarstva razmatrala je daljnje mogućnosti za realizaciju i fukcioniranje garantnog fonda, u čemu će uvelike pomoći iskustva talijanskog eksperta koji se bavi tom tematikom gospodin Alesandra Morellija. Prisutni članovi Radne grupe - predstavnici poslovnih banaka, Koprivničko-križevačke županije, HGK Županijske komore Koprivnica, HOK Obrtničke komore Koprivnica, Udruženja obrtnika Đurđevac i PORE Razvojne agencije kroz daljnji rad Radne grupe dati će kreativni doprinos u izradi modela županijskog Garantnog fonda.

PROJEKT EUQUALEN – Održane radionice Radnih grupa Uključivanje poduzetničke kulture u sve razine sustava obrazovanja i Osnivanje i djelovanje Županijskog garantnog fonda i mogućnosti financiranja malog gospodarstva
PROJEKT EUQUALEN – Održane radionice Radnih grupa Uključivanje poduzetničke kulture u sve razine sustava obrazovanja i Osnivanje i djelovanje Županijskog garantnog fonda i mogućnosti financiranja malog gospodarstva

pora eu logos

strukturni

partneri-n


Koprivničko-križevačka županija
Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije
Grad Koprivnica
Grad Križevci
Grad Đurđevac
Hrvatska gospodarska komora
Hrvatska obrtnička komora

partner 14

 

 

 

 

partner 15

 

 

 

Hrvatska banka za obnovu i razvitak

Agencija za mobilnost i programe EU
Agencija za investicije i konkurentnost

korisni-linkovi-n


Strip EU fondovi

PORA - Razvojna agencija Podravine i Prigorja (c) 2018. Sva prava pridržana. // Izrada: Kosinus.hr

Naša web stranica koristi kolačiće (cookies) kako bismo anonimnom analizom Vaših aktivnosti poboljšali uvjete korištenja naše web stranice.
Više informacija DA, SLAŽEM SE NE, NE SLAŽEM SE